Pomysły pełne pasji i życia.. niepowtarzalny styl, odważne projekty i nieoczywiste dodatki. Tak najprościej można opisać produkty z ekskluzywnej linii Pierre Cardin. Coco Chanell mawiała, że moda przemija, a styl pozostaje… I to właśnie stylu nie można odmówić tym oryginalnym artykułom piśmiennym, sygnowanych nazwiskiem słynnego projektanta- Pierre Cardin.

  • Szeroki wybór- Wśród produktów z linii Pierre Cardin można znaleźć zarówno eleganckie i biznesowe zestawy, ale też interesujące i oryginalne propozycje prezentowe. Nie można zapomnieć o kolorowej serii Celebration, która jest mocnym akcentem wśród odrobinę bardziej stonowanej części oferty.
  •  Niepowtarzalne wzory- Pierre Cardin wypromował wiele trendów w świecie mody, przy czym stawił na swobodę, kolor i ciekawe dodatki. To samo można powiedzieć o każdym produkcie tej marki. Niepowtarzalny design, interesujące detale i nowoczesna linia.
  • Atrakcyjne opakowania- Gadżety Pierre Cardin sprzedawane są w niezwykle stylowych opakowaniach o charakterystycznych kolorach i wzorach. Dzięki temu wyróżniają się na tle innych artykułów, a certyfikat autentyczności Pierre Cardion potwierdza oryginalne podchodzenie produktu.

 

Pierre Cardin urodził się w 1922 roku we Włoszech, ale to w Paryżu zdobywał doświadczenie pod okiem takich artystów jak Salvador Dali i projektant Christian Dior. W 1947 roku Cardin stworzył swobodną, acz luksusową linię ubrań dla kobiet, co było swoistym odcięciem się od smutnych, powojennych czasów. Od tej pory kreator proponował swoim odbiorcom nowoczesne i nieoczywiste projekty, rozszerzając swoją działalność na modę męską, a potem na projekty mebli i wnętrz oraz artykułów użytkowych.