• Duży nożyk do kartonu QUITO

Symbol: 900104
1.87
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 3.31
Etykieta własna 3.31
Kurier 17.83
Dostępność 219 szt.
Waga 0.025 kg

Zamówienie telefoniczne: 880349176

Zostaw telefon

Duży nożyk, dzięki łamanemu ostrzu, zawsze pozostaje ostry. Po stępieniu się ostrza wystarczy zdjąć wieczko na końcu nożyka i przy jego pomocy odłamać bezpiecznie stępioną część. Ostrze można łamać siedmiokrotnie. Logotyp umieszczamy na zamkniętej części plastikowej obudowy.

Rozmiar produktu 15,5 x 3 x 1 cm

 

Praktyczny, duży nóż do cięcia rzeczy z kartonu czy papieru. Idealny dla osób, które pracują w miejscach, gdzie często rozcinane są tekturowe opakowania: w marketach, magazynach, na liniach technologicznych i wielu, wielu innych. Ostrze wysuwa się z rękojeści, po przesunięciu do przodu suwaka znajdującego się w górnej części uchwytu. Nóż do kartonu może być kilkukrotnie stosowany, aż do stępienia ostrza. Zgrabnie wygląda, można go schować, a przede wszystkim jest bezpieczny ze względu na zabezpieczenie wysunięcia się ostrza.

image

Łamane ostrze

 

Nóż posiada łamane ostrze, które można wykorzystać siedmiokrotnie. Po stępieniu się wystarczy zdjąć wieczko na końcu nożyka i przy jego pomocy odłamać bezpiecznie stępioną część. Dodatkowo metalowe elementy są zabezpieczone przez samoistnym wysunięciem się fragmentu, używanie przedmiotu nie wiąże się z ryzykiem skaleczenia.

image

Solidna obudowa 

 

Starannie wykonana obudowa, wyprodukowana z plastiku, dostępna jest w kilku podstawowych kolorach. Produkt głównie przeznaczony do cięcia kartonu, ale też do podobnych materiałów. Doskonale sprawdzi się dla każdego podczas wycinania! Dodatkowo plastikowa obudowa noża do kartonu posiada ozdobne czarne elementy, które łączą produkt w jedną, spójną kompozycję. 

image

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie